PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=249570}
7,0 75 782
oceny
7,0 10 1 75782
4,3 6
ocen krytyków
Karol papież, który pozostał człowiekiem
powrót do forum filmu Karol - papież, który pozostał człowiekiem

jedynka doskonała

ocenił(a) film na 4

A na tym filmie nudzilam sie niemilosiernie cale 20 minut bo wiecej nie wytrzymalam i wyszlam z kina

glamour

a co ty sobie wyobrazałas...
Że to jakieś kino akcji będzie.Wiadomo przecież częśc 1 opowiadała o młodości..o II wojnie światowej i komuniźmie.Więcej się działo to fakt. Zaś w 2 było więcej polityki oraz problemów współczesnego świata które Jan Paweł II próbował rozwiązywać,a to że wyszłaś...z kina po 20 minutach świadczy tylko o tym jaką osobą jesteś.
brak słów.

monciaaa

Jak ja lubie takie osobiste wycieczki. :) Film sie nie podobal komus to znaczy ze ten ktos jest glupi. Ktos wyszedl z kina to znaczy ze jest taki owaki. Ktos woli platki kukurydziane od owsianych to znaczy ze jest komunista. Wez sie gosciu nie osmieszaj. A fakt faktem film przecietny.

ocenił(a) film na 4
monciaaa

ojojoj nie gotuj sie tak kolezanko droga. ''o gustach sie nie dyskutuje'' tak? wiec to nie swiadczy o tym jaka osoba jestem tylko o tym jakie filmy mnie bardziej pociagaja. A swoje frustacje wyladuj na silowni. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 4
glamour

Travis dokladie tak

ocenił(a) film na 7
glamour

No na początku filmik trochę przynudzał - nawet zdrzemnąłem się chwilkę, ale później zrobiło się ciekawiej.

glamour

Cóż, wiem, że każdy ma prawo do własnego zdania, ale myślę, że ktoś, kto obejrzał 20 minut filmu nie może mówić, że był on nudny, kiepski itp. 20 minut to dopiero początek, potem wszystko się rozkręca. Duużo świetnych filmów ma nudny początek. Mnie osobiście film bardzo się podobał, nawet muszę się przyznać, że płakałam podczas sceny śmierci. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 4
zuza_g

moze sie skusze jak bede miala troche czasu i obejze caly w spokoju i ciszy. I moze wtedy powiem jeszcze raz co o nim mysle ;]

glamour

też miałem zamiar wyjsc gdzies po pol godziny ale jednak zostałem,nie zmienia to faktu ze film byl niesamowicie nudny:/ Duzo ludzi wyszlo w trakcie...

adamru

mnie film podobał się od
samego początku.

eh.

dużo ludzi uważa,
że JP2 to ich idol.

ale nawet z filmu
o nim wychodzą
po 20 minutach.

o czym to świadczy w ogóle.?!

nie tak zachowuje się pokolenie
JP2.

żal, że niektórzy tego nie rozumieją.

ocenił(a) film na 4
AnuS_a

za to bardzo dobrze, ze istnieja ludzie tacy jak ty i uzupelniaja pustke naszych mózgów i naszego skandalicznego zachowania.
Co nie swiadczy jednak o tym, ze brak mi szacunku do JP2 ale dla dennie i nudno zrobionego wyciskacza łez.

glamour

też się cieszę. :D


ahh tak, myślę, iż transmisję
z wizyt JP2 w Polsce np. oglądałaś
do samego końca. :)

ocenił(a) film na 4
AnuS_a

dokladnie tak :) pozdrawiam

adamru

ja byłam i oglądałam do końca i bardzo mi się podobał i nikt nie wyszedł z kina...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones